SMS MICROPLATBY

Spoločnosť Mediatex s.r.o. ponúka svojim partnerom a záujemcom službu zavedenia platieb prostredníctvom SMS. Jedná sa o veľmi jednoduchú, rýchlu a hlavne komfortnú možnosť uhradiť vybrané služby alebo aj priamo produkty.

  •  SMS parking 

SMS parking je veľmi efektívny a komfortný nástroj úhrady za parkovné pre parkujúceho i poskytovateľa parkovacích služieb. Vďaka nulovým inštalačným nákladom pri zavedení a svojej virtuálnej podstate dokáže prevádzkovateľom výrazne ušetriť náklady na zavádzanie a prevádzku parkovacích služieb. Spoločnosť Mediatex má skúsenosti z prevádzkovania rôznych systémov spoplatnenia a organizácie statickej dopravy.

Po zaparkovaní motorového vozidla posiela vodič sms na číslo 2200. Následne dostane vodič potvrdzujúcu SMS, čím zároveň uhradí hodnotu za zvolenú dobu parkovania. V čase 10 minút pred uplynutím uhradenej doby parkovania je vodič upovedomený upozorňujúcou SMS správou. V prípade, že vodič vie, že potrebuje viac času na parkovanie, jednoducho pošle SMS a predĺži si ďalší čas parkovania.

Prevádzkované mestá: Bardejov, Brezno, Dolný Kubín, Dunajská Streda, Fiľakovo, Nová Baňa, Nitra, Púchov, Prievidza Rožňava, Topoľčany, Trnava.

  •  SMS cestovný lístok 

Služba SMS cestovný lístok je populárny nástroj úhrady cestovného SMS-kou predovšetkým v oblasti MHD, ktorý výborne dopĺňa štandardné formy predaja. Výhodou je jeho jednoduché zavedenie. Naša spoločnosť zabezpečuje služby pre nasledovné mestá: MHD Banská Bystrica, MHD Košice, MHD Prešov, MHD Trnava.